SPAM!17 komentarzy:


 1. [S] http://serce-gangstera.blogspot.com/ <---- Eliza wychowała się w domu dziecka. Kiedy tylko kończy 18 lat i zdaje maturę wyprowadza się z miejsca którego nie cierpi od 4 roku życia. Zatrzymuje się i przyjaciółki. Pewnego dnia jest świadkiem zabójstwa. Nieświadomie wplątuje się w porachunki mafii. Historia pełna namiętności, bólu i strachu. Chcesz wiedzieć jak potoczą się losy młodej Elizy? Zapraszam :) Pozdrawiam Sove. – dotyczy posta: Rozdział I

  Autorka: Sove

  OdpowiedzUsuń
 2. „Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę
  kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza!"
  Opowiadanie o dwójce ludzi; miliarderze i zwykłej kelnerce.
  Oboje ogarnięci pożądaniem do siebie, zatajeni uczuciami, zranieni.
  Połączy ich coś więcej, niż przelotne spojrzenia pełne żądzy?
  Jeżeli lubisz czytać literaturę erotyczną z romansem lub po prostu jesteś zaintrygowana/y ciągiem zdarzeń, zapraszam:
  http://twenty-secrets-of-love.blogspot.com/ - miłość nie ma tylko jednego sekretu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Światem rządzą dziwne reguły... W Dikarze są to przepowiednie... Pieśni Wiatru. Na kartach pergaminu została spisana przyszłość. Wszyscy zawsze myśleli, że istnieje siedem Pieśni Wiatru.
  Prawda czy pomyłka?
  Alura odnalazła Ósmą Pieśń Wiatru. Wiedziona uczuciami spaliła pergamin, na którym były spisane słowa Pieśni. Czy słowa, które przeczytała Alura naprawdę dotyczyły przyszłości? A może to tylko kolejny podstęp Edonów - największych wrogów Dikarianów? Może chcieli wykorzystać ich wiarę w Pieśni? A może nie...
  Zapraszam na http://piesni-wiatru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominowałam cię do Liebsten Award. Szczegóły za chwilę na moim blogu http://ciemnyelf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nagle świat Hekate staje na głowie. Jest pewna, że śledzi ją jakiś psychopata, który zostawia jej tajemnicze wierszyki wymalowane krwią, jej narzeczony został wmieszany w paskudne oszustwo, zaś przyjaciółka zaprzyjaźnia się z przyszły mordercą. Wszystko to czujnym okiem obserwuje pewna Istota, która szuka tego, dla którego Śmierć to dopiero początek...
  Zapraszam na http://atyohi-rmoje.blogspot.com, tam dowiesz się wszystkiego…

  OdpowiedzUsuń
 6. http://xkrytyczna.blogspot.com

  Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.
  (Jestem nowa w blogosferze to muszę się trochę zareklamować :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzecia Wojna Światowa na zawsze zmieniła Niebieską Planetę. Najpotężniejsze państwa przysięgły chronić ustalonych zasad, aby nigdy więcej nie doszło do podobnej katastrofy. Jednak po niecałych piętnastu latach względnego spokoju WOPOS zaczyna mieć problem z Lucyferem, który w tajemniczy sposób uciekł ze specjalnego więzienia dla mutantów genetycznych. Nastawiona na swoje własne korzyści organizacja, nie chcąc stracić władzy na Ziemi, przestaje wypełniać powierzone jej obowiązki i zaczyna cichy konflikt z genialnym mężczyzną. Kiedy WOPOS ponownie zaprasza do współpracy usuniętą wcześniej agentkę nazywaną Królową Śniegu, wszystko wymyka się spod kontroli.
  Zapraszam Trzymaj Mnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Żyjesz nadzieją? Tak? To znaczy, że tylko wegetujesz. Widzisz, bo nie jest tak, że ja chcę wszystko wiedzieć, że chciałabym zmienić świat (...).
  Kiedy wybuchają słowa, gasi je jedynie milczenie.
  Nie wiem, gdzie idę, powietrze tak zimne. Biegłam w przeciwnym kierunku, straciłam własne odbicie. Jestem kim jestem, nie zmienię tego. Tak, przegrałeś. Byłeś jednym z wielu pionków, które nie dotarły do mety. Twoja gra kończy się wraz z Twoim końcem.
  http://gdybym-byla-inna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. „Kiedy byłam mała chciałam stać się legendą, ale w dzisiejszych czasach legendy to już przeżytek. Świat, w którym rządzą pieniądze od zawsze stanowił dla mnie czarną otchłań, której wcale nie chciałam poznawać. Dzisiaj to księżniczki w przykusych spódniczkach uganiają się za swoimi rycerzami, którzy gdzieś po drodze zgubili białe rumaki i wyposażyli się w szybkie samochody z głośnymi silnikami. Moja bohaterska przygoda nie miała być miła, nie miała być ładna i nie miała być szczęśliwa. Miała się lać krew, miało być cierpienie, a miłość miała być ostatnią rzeczą, którą tam znajdę. Zapomniałam jednak, że jest jeszcze nadzieja, a ona, jak wiadomo, umiera ostatnia.”
  ~ z pamiętnika Skyler Williams

  jeżeli masz trochę czasu i chęci - serdecznie zapraszam. :))
  http://bezsennosc-w-miescie-aniolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. SPAM
  "Lunam jest członkinią stada Noctis. Od małego była do czegoś zobowiązana. Dokładniej, była młodą samicą alfa w swoim stadzie i dalsza przyszłość zależała właśnie od niej i drugiego młodego stada – Tenebra.
  Gdy łamie główny zakaz, o mało nie prowadzi to do tragedii. Pewien młodzieniec daruje jej życie, mimo iż poluje właśnie na takich jak ona.
  Pod wpływem matki, zmuszona jest opuścić stado i swoich najbliższych, a wtedy jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jeśli chcesz poznać historię Lunam, zapraszam do dalszej lektury!"

  Zapraszam:
  http://venator-hostiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest świat poza naszym wymiarem, o którym nigdy wcześniej nie słyszałeś i nie usłyszysz nigdy więcej, chyba że wejdziesz na mojego bloga. Światem tym rządzi wielkie zło, którego od 430 lat nic nie może pokonać...do czasu.
  Pewnego dnia zostaje wypowiedziano przepowiednia, a spełnienie jej gwarantuje wrócenie starych dobrych czasów. Przepowiednia tyczy się młodej pół elfki, jednej z tych które uciekły z kraju Elion do dzikich ziem Delundy. Dziewczyna jak i nikt inny nie wie o swojej niezwykłości, a z tłumu wyróżnia ją jedynie uroda, zwinność i talent myśliwski.
  Polowanie które zapowiadało się normalnie, sprowadziło na nią wielką odpowiedzialność. Powierzono jej zadanie dostarczenie magicznego sztyletu w miejsce gdzie żadne niegodne szpony go nie dosięgną, ale co dalej?
  Dziewczyna wie jedynie że ma kierować się na wschód, tam ma znaleźć odpowiedz. Wszystko może się wydarzyć pod czas tej podróży. Na pewno będzie to początek wielkiej przygody...
  http://sylvari-nadzieja-elionu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Odwieczna walka dobra ze złem. Anioły i demony. Kto zwycięży?
  Wszystko zależy od kobiety z przepowiedni. Jest jedyną szansą dla Aniołów. Tylko ona ma wystarczającą ilość mocy, aby pokonać zło.
  Lecz czy podstępni upadli nie wykorzystają jej słabości i nie przeciągnął jej na swoją stronę?
  Anastasia Moor to zwykła dziewczyna. Cicha, nieśmiała.
  Chodzi do szkoły, jest dobrą uczennicą. Ma paru dobry znajomych i kochającą rodzinę. Lecz całe jej życie zmieni się w jednej sekundzie.
  Czy to możliwe, że właśnie ona jest kobietą z przepowiedni? A jeśli tak wielkie zmiany sprawią, że nie będzie w stanie sprostać przeznaczeniu?
  Czy upadły Axel zdoła przeciągnąć ją na złą stronę? Czy może to właśnie ona zdoła uratować jego?
  Decyzje i wola walki tej młodej, nieśmiałej nastolatki, zdecydują o losie całego świata.

  Zapraszam na pierwszy rozdział ;D
  http://unfulfilled-dreams-of-a-fallen-angel.blogspot.com/2014/05/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Praca w zawodzie Czyściciela nigdy nie była prosta, ale mimo to, dla niektórych stawała się niemal nałogiem. Odkąd istnienie aniołów i demonów wyszło na jaw, pracownicy mają coraz więcej roboty, a zlecenia sypią się dziesiątkami. Panowie ( w postaci aniołów ) chcą, aby Czyściciele przyprowadzili ich podopiecznych (demony ) do domu, w stanie żywym lub martwym – wedle uznania. Oczywiście, wszystko za odpowiednią sumę… Nikt nie chciał wykonywać brudnej roboty w ramach wolontariatu.
  A już na pewno nie ona, Alyssa Venatoris, która bez pensji Czyściciela nie miałaby za co żyć. Czasem jednak zdarza się, że zadanie przewyższa któregoś z pracowników… Czy tak będzie i tym razem, kiedy do Kościoła zgłosi się archanioł z naprawdę poważnym problemem i poprosi o pomoc? Archanioł! Istota, której istnienie dotąd również uważane było jedynie za legendę. Jedno jest pewne…
  „ - Już jestem trupem…
  - Daj spokój, Trzynaście, zawsze mogło być gorzej.
  - Niby jak?
  - Mogłoby się okazać, że jeszcze się polubicie.
  - O mój boże.
  - Nie, kochana, teraz grasz w zupełnie innej drużynie. „

  http://trzynasta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Podoba mi się twoje opowiadanie, szkoda, że zostało porzucone...
  Chciałam zaprosić do moich opowiadań, może któreś ci się spodoba.
  wadazagency.blogspot.com
  opowiadanie-demona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń